Name Class HT POS High School Club Team
Kate Achenbach 2019 6'1 RH/OH Osseo MN Select 17-1
Ashley Adams 2019 5'6 S Wadena-Deer Creek Bemidji Black Ice
Lexi Ahrens 2018 6'1 MH Virginia MN North 17-1
Jordyn Allen 2020 6'1 RH Heritage Christian
Abby Almer 2020 5'4 OH South Ridge MN North 15-1 Navy
Grace Amacher 2018 5'6 LI Faribault Pure Energy
Sophia Andersen 2020 5'10 S New Prague NL 15-1
Paige Andries 2020 5'10 MH Marshall SW MN 15-1
Kaitlyn Arentz 2019 5'6 DS Lakeville North NL 18-B
Piper Asche 2019 6'1 MH MACCRAY Kandi Elite 17-1
Izzy Ashburn 2019 5'10 S Champlin Park MN Select 18-1
Adrianna Baab 2018 5'4 LI Wabasha-Kellogg
Kayla Bair 2018 6'1 MH Prior Lake MN Select 18-1
Summer Ballard 2018 6'0 MH Robbinsdale Cooper M1 17-1
Nicole Banitt 2019 6'1 MH Lakeville South M1 18-1
Stephanie Barber 2019 5'11 S East Ridge NL 17-2
Arianna Barrett 2018 5'10 RH Lakeville North NL 17-Black
Madison Batie 2018 6'3 RH Wayzata MN Select 17-1
Madi Beck 2018 5'10 OH Mayer Lutheran Vital 17-1
Bailey Becker 2018 5'8 OH Sauk Rapids-Rice
Erin Beer 2019 5'10 OH Roseville
Emma Benz 2018 S Holy Angels NL 17-Red
Makenna Berger 2019 5'11 OH Eden Prairie Vital 17-1
Abbey Bigelow 2019 6'1 S Kasson-Mantorville SMV 17-1
Kathleen Bishop 2020 6'0 S St. Paul Academy
Alaina Bohrer 2019 6'0 OH Edina M1 17-1
Sierra Bolen 2018 6'1 MH Hermantown MN North 17-1
Carter Booth 2021 6'3 MB Breck M1 14-1
Mary Bothun 2019 5'7 OH Dawson-Boyd
Jenna Braaten 2019 5'8 S Austin
Jessie Bradshaw 2018 6'1 RS/S Tartan M1 17-1
Kennedy Brady 2018 6'0 MH Lakeville North NL 17-2
Mallory Brake 2020 6'0 MH Hastings
Maddie Bremer 2018 6'0 MH Prior Lake NL 17-2
Aspen Brubaker 2019 5'9 LI Zumbrota-Mazeppa NL 17-B
Carlie Burandt 2019 6'1 RH Anoka MN Select 18-2
Amanda Burger 2018 5'9 S Lakeville North MN Select 17-1
Mary Burke 2018 OH Mountain Iron-Buhl
Erika Bute 2019 5'5 S Alden-Conger NL 17-1
Mary Campbell 2018 5'11 MH Bethlehem Academy NL 17-2
Kamree Carlson 2020 5'9 OH Park Rapids Area Park Rapids Juniors
Kennedy Carlson 2018 5'9 S Park Rapids Area Park Rapids Juniors
Kortney Carney 2018 5'10 S Moorhead Moorhead Juniors
Kalleigh Carr 2021 5'6 RH Russell-Tyler-Ruthton SW MN 15-1
Lakesha Carter 2021 5'8 MH Lake Crystal-Wellcome Memorial
Syd Case 2018 5'10 S Lakeville South M1 17-1
Sophie Cave 2018 5'10 OH North St. Paul
Kenzie Cayler 2019 5'7 LI Delano
Mya Chmielewski 2018 5'7 LI Mayer Lutheran High Voltage
Olivia Christianson 2020 5'9 MH Lyle/Austin Pacelli
Lauren Clark 2019 6'1 OH Champlin Park MN Select 18-1
Mackenzie Close 2020 5'10 MH Southwest Christian NL 15-1
Kaisa Coborn 2019 5'5 LI Park Rapids Area Park Rapids Juniors
Addie Colligan 2018 5'7 S Bemidji Bemidji Black Ice
Allison Connelly 2018 5'6 S Byron Byron JO
Lauren Crowl 2021 5'11 RH Eastview NL 14-1
Taelyr Czech 2019 5'5 LI Edina NL 17-B
Kamryn D’Heilly 2018 5'11 MH Annandale Rambow
Meeghen Dahlager 2019 5'11 OH Yellow Medicine East SW MN 18-1
Ellie Dammann 2020 6'0 MH Waconia NL 15-1
Kemi Daniel 2018 6'0 MH DeLaSalle M1 17-1
Payton Danielson 2020 5'4 OH Mabel-Canton
Erin Davis 2018 5'9 LI Elk River NL 18-Black
Riley Decker 2019 5'6 LI Morris Area / Chokio-Alberta Kandi Elite 17-1
Hayley Dessner 2018 6'2 MH Plainview-Elgin-Millville SE MN Storm
Kaelyn Dezell 2018 5'8 OH Maranatha Christian Crossfire 18-2
Delaney Donahue 2020 5'9 OH Bethlehem Academy
Teeya Doppler 2019 6'0 OH Detroit Lakes Summit Juniors
Alia Dorland 2018 5'9 OH St. Michael-Albertville MN Select 17-1
Olivia Drummer 2018 5'8 OH St. Clair
Andrea Dudley 2019 5'5 S Nevis
Mackenzie Dyrdahl 2019 5'11 MH Yellow Medicine East
Mariah Edgington 2019 5'8 OH Spring Grove V-Hawk Xtreme
Frances Egan 2018 5'7 RH Minneapolis Washburn M1 17-1
Lily Emlong 2020 6'2 MB Wayzata MN Select 15-1
Anna Erickson 2019 6'1 OH Hopkins NL 18-1
Isabella Erne 2018 5'8 OH Blaine NL 17-2
Ellie Ernhart 2018 5'5 LI Watertown-Mayer Club Tonka
Paige Fabre 2018 5'3 LI Dilworth-Glyndon-Felton DGF Juniors
Kira Fallert 2021 5'9 OH Concordia Academy NL 14-1
Karly Fehr 2018 5'7 S Morris Area / Chokio-Alberta Kandi Elite
Maggi Fellerman 2018 6'0 MH Aitkin
Alexis Ferrell 2018 6'2 OH Luverne Kairos Elite 18 Beta
Amelia Fiedler 2018 5'4 LI Braham
Presley Fink 2020 5'7 OH Northfield NL 15-Red
Rachel Fink 2019 5'9 LI Rochester Century SMV 17-1
Emma Fitzgibbons 2019 5'10 OH Underwood Central Lakes Juniors
Bren Fox 2018 6'0 MH Norwood-Young America Raiders JO
Dani Friedges 2020 5'10 RH/S New Prague NL 15-1
Ryley Frye 2021 5'9 S Robbinsdale Armstrong NL 14-1
Lauren Galvin 2021 5'9 OH East Ridge NL 14-1
Ellie Gamradt 2018 6'2 MH Hermantown MN North 18-1
Alina Gartner 2018 5'8 S Hill-Murray Kokoro
Kennedy Geller 2019 5'11 MH Mankato West M1 17-1
Lexi Gilbertson 2018 5'9 OH Moorhead Moorhead Juniors
Mikayla Gjerde 2018 5'10 OH Stillwater Area Kokoro 17-1
Morgan Glenz 2019 5'6 OH Verndale
Jordyn Glynn 2019 5'10 OH/LI Grand Meadow SMV 17-1
Bryanna Goar 2018 5'8 DS Champlin Park MN Select 17-1
Gina Goblirsch 2018 5'8 OH Wabasso Kandi Elite
Hannah Goggleye 2018 5'10 MH Greenway MN North 18-1
Carlee Gonzalez 2019 6'0 MH Lakeville South NL 18-B
Cierra Gottwalt 2020 5'0 S Royalton Royalton JO
Robbie Grace 2019 MH Blake
Christine Graf 2019 6'2 OH Edina NL 17-1
Brynne Gray 2018 5'6 S Northfield NL 17-2
Skylar Gray 2021 5'10 OH Maple Grove MN Select 14-1
Ellie Greenwaldt 2018 5'9 S Central MN Christian Prinsburg JO
Caitlin Griffin 2018 OH South St. Paul Club 43 17-1
Abigail Groeneweg 2019 5'10 OH Forest Lake Kokoro 17-1
Beth Groskreutz 2019 5'11 MH East Central
Alyssa Groves 2020 MH Murray County Central SW MN 15-1
Allison Gruber 2019 5'10 MH Belgrade-Brooten-Elrosa
Esther Grussing 2018 5'9 S Willmar NL 17-1
Maddy Guetter 2019 5'11 OH Wabasso SW MN 18-1
Haidyn Gunderson 2018 6'1 OH Detroit Lakes Summit Juniors
Jamie Guptill 2019 6'1 MH Rush City Rush City Digz
Erin Gustason 2019 5'6 S Greenway
Becca Hacker 2019 6'0 RH Windom Area Windom Zeds
Maddie Hadrava 2018 5'9 MH North Branch North Branch JO
Gabby Hahn 2018 5'11 MH Hutchinson Kandi Elite
Ainsley Halvorsen 2021 5'5 OH Heritage Christian Crossfire 14-1
Grace Hamerski 2020 5'6 DS Edina NL 15-Black
Haley Hansen 2018 6'2 RH Cherry
Kyndra Hansen 2019 6'1 OH Mahtomedi NL 17-1
Abigail Harker 2019 5'5 OH Maranatha Christian Club Tonka 17-1
MaeLea Harmon 2019 5'5 RH Waterville-Elysian-Morristown
Evie Harrington 2019 5'11 MH St. Michael-Albertville MN Select 18-1
Ella Haugen 2019 5'10 S Edina M1 17-1
Brynn Heinonen 2019 5'9 S Delano SWC 18-1
Jenna Helget 2018 5'6 S New Ulm Cathedral New Ulm Blitz
Elizabeth Helmich 2020 6'1 RH Wayzata MN Select 15-1
Mikala Henderson 2020 5'9 OH St. Michael-Albertville Crossfire 16-1
Audrey Hepenstal 2020 5'10 MH Minneapolis Washburn M1 15-1
Nicole Herbranson 2018 5'9 OH Barnesville Barnesville Aces
Lexi Herman 2020 5'10 S Waseca NL 15-2
Brenna Hesse 2019 5'7 LI Farmington NL 17-2
Sophia Heuer 2018 5'8 OH Mayer Lutheran High Voltage
Gabby Heying 2019 5'11 MH St. Cloud Cathedral Crusaders JO
Abbie Higley 2021 5'5 LI Cambridge-Isanti MN Select 14-1
Emily Higley 2018 5'8 OH Cambridge Isanti MN Select 18-3
Sami Hilley 2020 5'10 MH Champlin Park Crossfire 16-1
Kaitlyn Hilton 2019 5'9 OH Grand Meadow
Marissa Hinkle 2019 5'7 OH/LI Rosemount NL 17-1
Lauren Hinrichs 2019 5'8 OH Hill-Murray Kokoro 17-1
Madison Hinz 2020 5'7 S Yellow Medicine East SW MN 15-1
Alison Hinze 2020 5'10 OH Maple Grove MN Select 15-1
Paige Hinze 2018 5'8 OH Maple Grove MN Select 18-3
Elizabeth Holscher 2020 5'7 LI Totino-Grace MN Select 15-2
Eleanor Holthaus 2018 6'0 S Rocori NL 17-1
Madeline Hornyak 2021 5'8 OH Lakeville North NL 14-1
Marais Houser 2018 5'6 LI Esko MN North 17-1
Hannah Howell 2021 5'9 OH St. Louis Park NL 14-Black
Madison Hucky 2018 5'9 S Mayer Lutheran High Voltage
Sydney Van Hulzen 2018 6'0 MH Southwest MN Christian
Ellie Husemann 2019 6'2 MH Eagan NL 17-1
Rachel Irmiger 2018 6'0 MH Minneapolis Washburn
Maizy Jackson 2019 6'2 OH Benilde-St. Margaret's MN Select 17-1
Halle Jansen 2020 5'11 MH Eden Valley-Watkins Central MN Elite
Lauren Jasper 2020 OH Holy Angels M1 15-1
Emme Jensen 2020 5'9 OH Apple Valley NL 15-Red
Hannah Jensen 2021 DS New Prague NL 14-2
Sophie Jesewitz 2021 5'11 OH Wayzata MN Select 14-1
Kelley Johnson 2019 5'10 S/RS Eagan NL 17-2
Sarah Johnson 2019 6'1 MH Elk River MVA 17-Elite
Victoria Johnson 2018 6'2 MH Roseau Bemidji Black Ice
Olivia Johnson 2020 5'8'' S Wayzata MN Select 16-2
Jordan Johnson 2020 5'8 OH St. Croix Lutheran NL 15-Red
Sophie Johnson 2020 5'7 MH Hendricks SW MN 15-1
Sarah Johnson 2019 5'10 OH Burnsville NL 17-2
Jayda Johnston 2020 6'0 OH Roseville
Erica Jones 2019 5'8 OH/DS Marshall SW MN 18-1
Elizabeth Juhnke 2019 6' OH Lakeville North M1 18-1
Christine Jurgens 2020 5'10 RH/S Eagan MN Select 15-1
Brielle Kallberg 2020 5'8 MH Ely
Karsee Kampsen 2021 5'5 S Belgrade-Brooten-Elrosa BBE Blaze
Adara Kellogg 2019 6'1 MH Simley NL 17-B
Makenzie Kerkhoff 2018 5'10 RH Cedar Mountain/Comfrey Redwood Area JO
Rachel Kilkelly 2019 5'9 OH/LI Shakopee NL 17-1
Kaylee Kirk 2018 5'5 DS Tracy-Milroy-Balaton TMB JO
Kate Kleinschmidt 2018 6'2 OH Duluth Marshall MN North 17-1
Madison Klima 2019 5'3 LI Martin County West MCW Juniors
Amber Klug 2018 5'11 RH Maple Lake Crusaders JO
Morgan Kockelman 2019 5'8 S Minneota
Reece Koehler 2019 6'1 MH Stillwater Kokoro 17-1
Ellie Koontz 2018 6'2 RH Holy Angels NL 17-1
Faith Kopff 2018 5'2 LI Monticello Monticello JO
Elsie Koski 2020 6'0 MH DeLaSalle M1 15-1
Brianna Kreft 2018 5'11 S West Central Area
Kora Kritzberger 2020 5'9 MH Ada-Borup Summit Juniors
Taylor Kroening 2021 5'8 OH Fosston
Brenna Krommendyk 2019 5'11 MH Southwest Christian SWC 18-1
Maya Lake 2020 5'7 LI Sebeka
Erin Lamb 2021 6'0 MH Stewartville Stewie JO
Lily Landis 2018 5'9 S Minneapolis Southwest Club 43 18-1
Lexie Lang 2018 5'8 S Rochester Mayo
Lydia Lange 2020 6'1 MH Caledonia Ona VBC
Katelyn Lannom 2018 6'3 MH Minnetonka M1 17-1
Sydney Lanoue 2018 5'9 OH Tracy-Milroy-Balaton Kairos Elite 17 Adidas
Linnea Larson 2019 6'3 MH Northfield NL 17-R
Ayoka Lee 2018 6'5 MH Byron
Tara Lee 2018 5'11 S Hopkins NL 17-1
Grace Legris 2019 5'10 OH Minneapolis Southwest M1 17-2
Madeleine Lemkuil 2020 5'8 OH Southwest Christian M1 15-1
Emily Lindquist 2018 6'0 OH Braham MN Select 17-1
Lauren Link 2020 5'10 OH Holy Angels NL 15-Black
Sydney Lodermeier 2018 5'11 OH Goodhue
Lanney Loebertmann 2019 5'7 S Howard Lake-Waverly-Winsted
Kara Loeschke 2018 5'7 S Cannon Falls Cannon Crush
Nicole Lund 2019 6'3 MH Rochester Century SMV 17-1
Kelsea Lund 2018 5'3 S Lac qui Parle Valley LQPV JO
Sarah Luong 2021 S Benilde-St. Margaret's M1 14-1
Alexandra Lyle 2020 5'11 OH Tartan Kokoro
Jordan Maas 2019 5'3 S Duluth Denfeld
Hailey Mackenthun 2018 5'8 OH Northfield NL 17-2
Madeline Mackinac 2018 5'10 S Rosemount NL 17-2
Payton Marker 2020 5'7 S Shakopee NL 15-2
Allison Marso 2019 6'0 MH Battle Lake
Kate Martig 2018 6'0 MH St. Cloud Tech
Katelyn Marunich 2020 6'1 MH Proctor MN North 15-1 Navy
Kelly McArthur 2021 5'10 S Bethany Academy NL 14-Red
Gabby McCaa 2019 6'3 MH/RH Minneapolis Southwest NL 17-1
Kenidi McCabe 2021 5'4 OH Mabel-Canton
Drew McDougall 2019 5'2 LI Minnetonka Vital 17-1
Abigail McGlynn 2019 5'10 OH Stephen-Argyle
CC McGraw 2018 5'10 LI Prior Lake MN Select 18-1
Maddy McIntosh 2019 5'6 LI St. Louis Park MN Select 17-1
Kaitlyn McLean 2019 5'9 OH Rosemount NL 18-R
Sarah McTaggart 2019 5'8 MH Concordia Academy Crossfire 17-1
Abbey Medelberg 2019 5'4 S St. Cloud Cathedral Crusaders JO
Carly Mekash 2018 5'9 OH Badger/GB-MR Gator JO
McKenna Melville 2018 6'0 OH Eagan NL 17-1
Mia Meyer 2018 5'10 RH Melrose Melrose JO
Kelly Meyer 2018 5'7 DS/OH Eden Prairie M1 17-1
Maddy Michels 2019 5'6 OH Mabel-Canton Mabel-Canton JO
Ellie Miron 2018 6'0 OH Wadena-Deer Creek Bemidji Black Ice
Julia Mitchell 2020 5'10 MH Holy Angels NL 15-2
Carsyn Mizsak 2019 5'10 OH Jordan NL 17-B
Ava Moes 2021 6'3 MH Lakeville South NL 14-1
Alena Moldan 2019 5'6 LI Lakeville South M1 18-1
Bria Morris 2020 5'8 OH Marshall SW MN 15-1
Alexis Morsching 2019 5'7 OH Waterville-Elysian-Morristown WEM JO
Julia Morse 2018 6'0 MH Minneapolis Washburn M1 18-1
Jasmine Mulvihill 2019 6'0 MH Lakeville South NL 17-1
Ally Murphy 2018 5'10 OH Eagan NL 17-2
Lauren Murphy 2018 5'5 S Jackson County Central Kairos Elite 18 Beta
Olivia Nass 2019 5'7 S Bethlehem Academy
Kate Neill 2020 6'1 MB Providence Academy MN Select 15-3
Jessica Nelson 2019 6'0 OH Andover MN Select 18-2
Jane Nelson 2018 5'10 OH Hopkins NL 16-Black
Charlotte Nelson 2020 5'8 S Farmington NL 15-2
Lexie Nelson 2018 5'8 S St. Michael-Albertville MN Select 18-3
Soleil Newland 2019 6'1 MH Sauk Rapids-Rice Central MN Precision
Alissa Norman 2018 5'9 S Blue Earth Area
Lindsey Norman 2018 5'10 MH Blue Earth Area
Claire Nuessmeier 2019 6'2 MH St. Peter NL 17-2
Kayla Nye 2019 6'1 OH/RH De La Salle M1 17-1
Jincey Nystedt 2019 6'2 S/RS Milaca MN Select 17-2
Morgan Olson 2020 5'8 OH Kittson County Central
Kennedi Orr 2021 5'10 S Eagan NL 16-1
Samantha Palmer 2020 5'7 OH St. Michael-Albertville MN Select 15-1
Dresden Pass 2019 5'9 S Minnetonka NL 17-B
Brynn Paumen 2018 6'2 MH Maple Lake MN Select 17-1
Abbey Pederson 2018 5'10 S Canby Kandi Elite
Annika Peeler 2018 5'11 MH Maple Grove MN Select 17-1
Ashley Perrin 2018 6'0 OH Simley NL 18-Red
Grace Persson 2018 6'1 OH Eden Prairie MN Select 18-1
Molly Perzichilli 2020 5'9 OH Centennial MN Select 15-2
Ellie Pesch 2021 5'2 LI Minneota SW MN 16-1
Kelsey Peschel 2018 5'6 OH Sauk Centre
Ally Peterson 2020 5'8 OH Kenyon-Wanamingo NL 15-1
Tatum Pickar 2018 5'3 LI Cannon Falls NL 18-Red
Danielle Pioske 2018 5'8 OH Waconia NL 17-2
Sam Pogatchnik 2020 5'8 RH Proctor MN North 15-1 Navy
Porsha Porath 2018 6'1 OH Windom Area Kairos Elite 17 Adidas
Hannah Prasky 2020 6'0 MH Champlin Park MN Select 15-1
Kaitlyn Prondzinski 2020 5'11 OH Stewartville Southern MN
Alexie Pryd 2019 5'10 OH/RH Maple Grove MN Select 17-1
Kati Quaintance 2018 5'9 OH Eastview M1 17-1
Taylor Quan 2020 5'6 DS Osseo MN Select 15-1
Riley Queensland 2020 OH Grand Meadow Grand Meadow JO
Linsey Rachel 2018 5'8 OH Maple Lake Central MN Elite
Ella Ratzloff 2018 5'4 LI East Ridge NL 17-1
Mackenzie Reeder 2018 6'3 MH Shakopee NL 17-Red
Adrianna Reinhart 2018 5'7 S Caledonia Vhawk Xtreme
Kate Reinmann 2019 5'10 OH East Ridge NL 17-2
Jessica Remer 2019 5'8 OH Sacred Heart
Aleksie Rengel 2018 5'5 LI Duluth Marshall MN North 17-1
Rachel Rettmann 2019 6'1 MH Sibley East M1 17-1
Blythe Rients 2019 6'2 MH St. Paul Academy NL 17-1
Natalie Riley 2019 6'0 OH Centennial MN Select 17-2
Anna Rinke 2018 5'7 MH Wheaton/Herman-Norcross Wheaton JO
Emily Rinken 2018 5'4 LI Stewartville Stewie JO
Rylie Rios 2020 5'7 DS Totino-Grace NL 15-Black
Serafina Rivera 2020 5'6 LI Nova Classical Academy M1 14-1
Olivia Roberts 2018 6'2 MH Wayzata MN Select 17-1
Emma Roethler 2019 6'0 MH Northfield Pure Energy 17s
Kate Rogers 2019 5'9 OH/LI New Life Academy M1 17-1
Marissa Rossi 2018 5'8 S Grand Rapids MN North 17-1
Emily Rossing 2019 6'0 MH Osseo Crossfire 17-1
Jenna Rubbelke 2021 5'2 DS North St. Paul North Juniors
Courtney Russell 2019 5'10 OH Brainerd
Carrie Rutledge 2018 5'8 OH Hayfield Sundogs
Jessica Sanders 2020 5'11 RH Farmington NL 15-Red
Maddie Schaefer 2019 5'11 S Totino-Grace MN Select 17-1
Camden Schank 2018 5'11 OH Howard Lake-Waverly-Winsted NL 17-1
Dana Schindler 2018 6'1 S Chaska Chaska Juniors
Madison Schirmer 2019 5'9 OH Maple River
Hope Schjenken 2019 5'11 MH Deer River MN North 17-1
Meg Schmidt 2018 6'1 RH Jordan NL 18-1
Emma Schmidt 2019 6'1 OH Champlin Park MN Select 18-1
Kenzie Schmiesing 2018 5'7 LI Sauk Centre
Caitlin Schneeweis 2019 6'0 OH Duluth Denfeld MN North 17-1
Molly Schultz 2020 5'5 S/DS Rockford MN Select 15-1
Sydney Schwitters 2018 5'7 S MACCRAY SW MN 17-1
Jenna Scott 2018 5'4 S Holdingford
Kelsie Sealock 2019 5'8 OH/DS Osseo MN Select 17-1
Cianna Selbitschka 2020 5'11 OH North Branch Kokoro
Paige Sheehan 2021 5'8 S Cambridge-Isanti NL 14-Black
Erin Shoemaker 2019 6'0 OH Minnetonka Vital 17-1
Kori Skrypek 2019 6'0 OH Centennial Kokoro 17-2
Savannah Slafter 2018 5'7 OH Mabel-Canton Mabel-Canton Juniors
Erica Slinde 2018 5'11 S Eastview Vital 17-1
DonnaMae Smith 2020 5'6'' S Moose Lake-Willow River MN North 15-1 Navy
Lauren Snader 2020 5'11 MH Chanhassen NL 15-2
Makayla Snow 2020 5'10 S BOLD Mid MN
Brooke Solberg 2020 5'11 OH Henry Sibley NL 15-Black
Kasey Soliah 2018 5'10 MH Kittson County Central Bearcats JO
Olivia Spatenka 2018 5'8 DS Owatonna
Allie Spaulding 2018 6'2 MH Annandale
Katie Spaulding 2018 5'8 OH Kimball Area Kimball Comets
Jaidyn Spencer 2019 6'4 MH Bloomington Jefferson NL 17-B
Anna Sperbeck 2018 5'9 RH Southwest Christian Club 43 18-1
Jordan Stalpes 2020 5'9 OH Champlin Park MN Select 15-1
Lizzy Stark 2018 5'9 OH Minneapolis Washburn NL 17-2
Hannah Stark 2018 5'9 OH Esko MN North 18-1
Makenna Steffel 2019 6'0 OH BOLD Kandi Elite 17-1
Payton Stier 2020 5'2 LI Lakeville South NL 15-2
Hannah Stine 2018 5'9 S Henry Sibley M1 17-2
Haley Stolt 2018 6'0 OH Prior Lake NL 17-Black
Kincaid Strain 2018 5'10 S Elk River MN Volleyball Academy
Maggie Streightiff 2018 5'11 S Hayfield Sundogs
Peyton Suess 2019 6'0 MH Kasson-Mantorville NL 17-1
Alison Sundem 2019 5'11 RH Chanhassen Vital 17-1
Lydia Sussner 2019 5'10 MH Minneota SW MN 18-1
Meredith Sutton 2018 6'0 OH Cook County MN North 17-1
Bailee Swanson 2019 5'11 OH Fairmont M1 18-1
Syra Tanchin 2019 6'0 OH St. Michael-Albertville MN Select 17-1
Maggie Taylor 2019 5'9 RH/S Mankato East
Rachel TerHaar 2018 5'5 LI Concordia Academy
Paige Thibault 2021 5'7 RH Watertown-Mayer MN Select 14-1
Marissa Thompson 2018 6'2 OH Hawley
Tori Thompson 2019 6'2 MH Lakeville North NL 17-2
Izzy Thorne 2020 5'9 OH Eden Prairie NL 15-Black
Lexi Thorson 2019 5'5 LI Mabel-Canton Mabel-Canton JO
Bronwyn Timperley 2020 5'11 OH Northfield NL 15-1
Brenna Tinjum 2018 5'10 OH Underwood Underwood JO
Emma Torstenson 2021 5'8 LI Northfield NL 14-1
Olivia Travis 2018 6'0 MH DeLaSalle
Carissa Travis 2018 6'1 MH Wayzata MN Select 18-3
Ella Trotter 2018 5'9 OH St. Louis Park MN Select 17-1
Kayla Tschida 2020 5'7 MH North Woods MN North 15-1 Navy
Marlee Turn 2020 5'7 MH Kittson County Central Northwest Best
Lauren Turner 2018 6'2 RH Edina NL 17-1
Chudear Tut 2020 6'2 MH Hopkins Club 43 U181 National
Sara Twedt 2020 5'11 MH Cannon Falls NL 15-Red
McKenna Vacek 2020 5'5 DS New Prague NL 15-1
Claire Vekich 2021 5'10 MH Greenway
Sofie Vogel 2020 6'1 OH Robbinsdale Armstrong NL 15-2
Casey Volkmann 2018 5'8 OH Wadena-Deer Creek Bemidji Black Ice
Alexis Wade 2018 5'10 OH Bemidji Black Ice 17
Arie Walker 2020 5'9 S Cretin-Derham Hall NL 15-Black
Riley Walsh 2021 5'11 OH Breck NL 14-1
Megan Walsh 2019 5'11 OH Grand Rapids MN North 17-1
Julianne Waugh 2018 5'8 OH Stewartville Stewie 17
Carly Wedel 2019 6'1 S Willmar Kandi Elite 17-1
Anneke Weg 2018 5'10 S Worthington
Brooke Weichbrodt 2021 5'8 S Concordia Academy NL 14-2
Jasmine Weidemann 2021 5'7 S Lakeville South NL 14-2
Kaitlyn Weimerskirsch 2019 5'6 LI Champlin Park MN Select 18-1
Claire Westby 2018 5'9 OH Hill-Murray Kokoro 17-1
Madeline Wherley 2019 5'7 DS Shakopee NL 17-2
Grace Whitman 2019 5'11 MH East Ridge NL 17-2
Maddie Whittington 2020 6'3 MH Stillwater Area Kokoro 15-1
Taylor Williams 2018 5'7 S Rush City
Macy Winter 2019 6'0 OH Lakeville North NL 17-2
Makaila Winward 2020 5'7 OH St. Louis Park M1 15-1
Jordan Witzel 2019 5'11 OH East Ridge M1 17-1
Bridget Witzmann 2019 5'11 OH Cambridge-Isanti MVA 17-Elite
Kali Wolf 2020 6'1 OH Waconia NL 15-1
Halle Wolfe 2020 5'4 LI Lakeville North M1 16-1
Alaina Wolff 2020 5'6 OH Jackson County Central Kairos Elite 18 Adidas
Anne Wong 2018 5'11 OH Eagan NL 17-1
Lauren Woodford 2020 5'7 S/RH Spring Lake Park NL 15-1
Kari Zumach 2018 6'2 OH Buffalo MN Select 18-1